Vieta, kur sapņi piepildās!

Kā lielu puzli mēs gabaliņu pa gabaliņam, neatlaidīgi strādājot un pilnveidojoties, kopš 2012. gada liekam kopā dienas, nedēļas, mēnešus un gadus, atceroties, kā kāds mazs sapnītis – kāda autorgrāmata tika izdota kā pirmā bezdelīga, kas, aizlidojot pasaulē, nesa sev līdzi citas. Nu mēs esam kā viena maza, bet draudzīga ligzda, no kuras izlidojuši daudzi autoru sapņi, nesot līdzi piepildījumu sirdīs un prieka asaras gan mums, gan rakstošajiem. Un tad, gribas teikt, mēs jūtamies kā labās fejas, palaižot pasaulē prieku. Ir saņemti gan labi vārdi, gan pamatota kritika, esam aicinātas pašu veidoto grāmatu prezentācijās – tas viss palīdz mums augt un pilnveidoties, audzē spārnus tālākiem lidojumiem.

Keyboard and Mouse

Mūsu stāsts

Kas tad pa šiem gadiem padarīts? Līdz 2020. gada beigām ir izdotas jau 366 grāmatas, ar mums sadarbojušies 762 autori, grāmatas ir izdotas gan latviešu, krievu, poļu, gan lietuviešu valodā un vairākos dialektos. Un arvien kāda grāmata ir procesā, jo darbs neapstājas.
Paldies jums, autori, par jūsu ticību tam, ko mēs darām! Tikai kopā mēs varam laist atkal jaunas bezdelīgas pasaulē, lai tā kļūst skaistāka.

Mēs piedāvājam

MAKETĒŠANAS PAKALPOJUMUS

Piedāvājam dažādu iekšlapu un vāka maketu sagatavošanu dzejai, stāstiem, prozai, romāniem, ceļojumu aprakstiem un daudz dažādām grāmatām. Personalizēta un kvalitatīva dizaina izstrāde no jūsu idejas līdz drukai. Ar katru klientu strādājam individuāli un profesionāli, iesakot labāko risinājumu.

ILUSTRATORS

 

Ilustrators piešķirs jūsu grāmatas ideja personalizētu un unikālu dizainu. Ilustrācijas ir gan krāsainas, gan melnbaltas. Gan izstrādātas vāka dizainam, lai grāmatai būtu neatkārtojams izskats, atspoguļojot to, kā grāmatu "redzat" jūs, gan iekšlapās, nodaļu sadalījumos.

TEKSTA KOREKCIJA

Izdevniecība piedāvā teksta korekcijas un rediģēšanas pakalpojumus (LV & RU val.) gan pēc gramatikas normām un likumiem, gan (atsevišķos gadījumos), vienojoties ar autoru un pieļaujot dažas atkāpes, saglabājot autora izteiksmes stilu un veidu.

TULKOJUMI

Izdevniecība nodrošina grāmatu tulkojumus latviešu-krievu un krievu-latviešu valodā.

GRĀMATU DRUKA

 

Augstas kvalitātes grāmatu druku gan lielā, gan nelielā tirāžā. Piedāvājam gan ierasto cieto un mīksto vāku sējumā,  gan skavotas brošūras.  Dažādi izmēri, laminējumi un krāsas. Zemas drukas izmaksas un augsta kvalitāte.

Noskaidro izmaksas savai idejai:

arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Paldies par Jūsu ziņojumu!

Atzīmē nepiecešamos pakalpojumus: