Search

Sadzirdēt un sajust...


Mana brīnišķīga sadarbība ar izdevniecību “Domu Pērles” sākās tālajā 2017. gadā, kad mani uzrunāja koordinatore Gunita Barščauska portālā draugiem.lv. Dažus savus darbus biju ielikusi kā vienkāršus apsveikumus cilvēkiem Ziemassvētkos. Toreiz Gunita man piedāvāja piedalīties kopkrājumā. Tajā brīdī uz šo piedāvājumu skatījos ar tādu kā neticību, ka tas notiek ar mani. Sniedzu atbildi, ka diez vai mani pārējie darbi iederēsies grāmatā. Bet, koordinatores iedrošināta, saņēmos un visus savus darbus, kas bija pierakstīti kladēs, pārrakstīju datorā un aizsūtīju Gunitai. Pēc kāda laika saņēmu ziņu, ka ir atradies kopkrājums, kurā mani darbi iederētos. Tad nodomāju – ja jau saņemu šādu piedāvājumu otro reizi, ir jāriskē. Savu lēmumu nevienu brīdi nesumu nožēlojusi, jo tā sākās brīnišķīga sadarbība ar izdevniecību.

2019. gada sākumā savā plānotājā ierakstīju, ka viens no maniem mērķiem jaunajam gadam ir izdot savu grāmatiņu. Ilgi nebija jāgaida, kad no “Domu Pērlēm” saņēmu šādu piedāvājumu, tikai šoreiz no izdevniecības vadītājas Daces. Tobrīd gan bija tapuši maz jaunu darbu. Tad nu tā arī rakstīju, ka piedāvājums ir diezgan vilinošs, bet domāju, ka nav pietiekoši daudz darbu, uz ko saņēmu atbildi, ka var arī izveidot mazu, skavotu grāmatiņu. Tā kā personīgā grāmata bija mans sapnis, pieņēmu šādu piedāvājumu, kā rezultātā radās mana grāmatiņa “Sadzirdēt un sajust”.

Tāpēc noteikti varu ieteikt izdevniecību “Domu Pērles” – tā vienmēr nāks pretī un kopā ar autoru atradīs risinājumu ikvienai situācijai, piepildot autoru sapņus un ļaujot noticēt sev!

Pateicoties šai izdevniecībai, man ir divi kopkrājumi un viena sava grāmatiņa. Daces un Gunitas iedrošināta, es arī neesmu apstājusies un turpinu rakstīt, izvirzot sev jaunus mērķus.

Pārējiem autoriem novēlu noticēt sev un piepildīt savus sapņus!


Pastarīte


31 views0 comments

Recent Posts

See All

© 2012-2020 DOMU PĒRLES, izdevniecība. Visas tiesības aizsargātas, jebkura materiāla pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "izdevniecība DOMU PĒRLES" obligāta.

  • Black Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now