Search

Pie dvēseles ezera...

Updated: Jan 17, 2020


Ar grāmatu izdevniecību „Domu pērles” sadraudzējos 2016. gadā, kad tapa mana pirmā autorgrāmata „Pēdas rakstu zīmēs”. Ilgi šaubījos, vai esmu pietiekami vērtīga vārda teicēja, lai uzdrošinātos iespiest tekstus lasītājiem. Uzrunāju Daci Solovjevu, kura tolaik darbojās ar grāmatu iespiešanu minētajā apgādā. Dace mani iedrošināja, es saņēmu gan vērā ņemamus ierosinājumus, gan profesionālu skatījumu grāmatas maketēšanā un dizainā. Tā izveidojās abpusēji labvēlīga sadarbība. Esmu kopā ar Daci un viņas komandu publicējusi vēl 3 grāmatas- nodaļu kopkrājumā „Krāsainās dejas”, dzejas krājumu „Logs izdzēš stiklu” un mazas miniatūras „Pie ezera”. Pēdējai grāmatai Dace atrada arī lielisku teksta redaktori Meldru Gailāni un mākslinieci Daci Krailo. Paldies visai radošajai komandai!

Kā tekstu autore mudinu ikvienu cilvēku, kas raksta, uzdrošināties. Ikviens teksts ir liecība mūsu laikam, tas ne tikai formē kopīgo domas lauku, bet ir arī liecinieks visam, kas ar mums šobrīd notiek. Lai idejām pilna ir ik diena!


Sk.Logina
13 views0 comments

Recent Posts

See All

© 2012-2020 DOMU PĒRLES, izdevniecība. Visas tiesības aizsargātas, jebkura materiāla pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "izdevniecība DOMU PĒRLES" obligāta.

  • Black Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now