top of page
Search

Dzīve kā brīnums!


Labdien, visi dzeju un prozu rakstošie!

Mani sauc Iveta Veisberga. 2019. gada rudenī nāca klajā mana pirmā dzejas autorgrāmata ”Dzīve kā brīnums”.

Vēlos padalīties ar jums savā pieredzē par sadarbību ar izdevniecību “Domu pērles” un tās vadītāju Daci Solovjevu-Junemani, kā arī par iedrošināšanos un visu pārējo, kas saistīts ar grāmatas izdošanu.

Sākšu gan ar to, kādēļ, manuprāt, daudzi neiedrošinās publicēt savus darbus.

Domāju, ka bieži vien daudzi dzeju vai prozu rakstošie baidās būt nesaprasti, domādami par to, ka viņu darbi nav pietiekoši labi un lasītājiem var nepatikt. Bet – nu, un? Tā ir ar visām lietām – kas citam balts, otram melns. Vienam liekas, ka dzejai jābūt ar atskaņām, citam otrādi utt. Tad vēl bailes tikt apsmietam, it sevišķi no savu paziņu vai citu līdzcilvēku loka: “Ha-ha! Baigā dzejniece/dzejnieks atradies!”. Arī tādas lietas nav jāņem galvā, jo cilvēku, kuri visus un visu ir gatavi apsmiet un nomelnot, ir pilna pasaule. Viņi to dara tāpēc, lai izliktos svarīgāki, jo īstenībā paši ne uz ko citu nav spējīgi.

Ja runa iet par grāmatas izdošanas finansiālo pusi, tad jāsaka, ka arī tam nevajadzētu būt šķērslim, jo izmaksas, kas ar to saistītas, nav nemaz tik neiedomājami augstas.

Mans ceļš uz savu autorgrāmatu sākās, pateicoties izdevniecības “Domu pērles” vadītājai Dacei. Izlasot manu dzejoli (pirmo un vienīgo), kuru 2018. gada nogalē biju iesniegusi portāla draugiem.lv konkursam “Dzeja no sirds”, Dace man ieteica mēģināt rakstīt vēl. Tā nu rezultātā, pateicoties viņas pamudinājumam, ir tapusi grāmata, par ko es Dacei esmu ļoti pateicīga. Jāsaka, ka ar Daci kā izdevniecības ”Domu pērles” vadītāju mums izveidojās ļoti laba sadarbība, viņa bija ļoti atsaucīga un pretimnākoša, daudz palīdzēja ar padomu visās lietās, kas saistītas ar grāmatas sagatavošanu nodošanai izdevējam, kā arī grāmatas prezentācijas pasākuma organizēšanā.

Pateicoties manas grāmatas izdošanai, es esmu guvusi ļoti daudz pozitīvu emociju un saņēmusi “veselu jūru” atzinības vārdu.

Tā kā, ja jums ir dzejas vai prozas darbi, kurus labprāt gribētu izdot, tad vienkārši dariet to!

Lai jums veicas!


I.Veisberga

25 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page