Kas ir izdevniecība DOMU PĒRLES?

005.jpg

Kā lielu puzli mēs gabaliņu pa gabaliņam, neatlaidīgi strādājot un pilnveidojoties, kopš 2012. gada liekam kopā dienas, nedēļas, mēnešus un gadus, atceroties, kā kāds mazs sapnītis – kāda autorgrāmata tika izdota kā pirmā bezdelīga, kas, aizlidojot pasaulē, nesa sev līdzi citas. Nu mēs esam kā viena maza, bet draudzīga ligzda, no kuras izlidojuši daudzi autoru sapņi, nesot līdzi piepildījumu sirdīs un prieka asaras gan mums, gan rakstošajiem. Un tad, gribas teikt, mēs jūtamies kā labās fejas, palaižot pasaulē prieku. Ir saņemti gan labi vārdi, gan pamatota kritika, esam aicinātas pašu veidoto grāmatu prezentācijās – tas viss palīdz mums augt un pilnveidoties, audzē spārnus tālākiem lidojumiem.
Kas tad pa šiem gadiem padarīts? Līdz 2020. gada beigām ir izdotas jau 366 grāmatas, ar mums sadarbojušies 762 autori, grāmatas ir izdotas gan latviešu, krievu, poļu, gan lietuviešu valodā un vairākos dialektos. Un arvien kāda grāmata ir procesā, jo darbs neapstājas.
Paldies jums, autori, par jūsu ticību tam, ko mēs darām! Tikai kopā mēs varam laist atkal jaunas bezdelīgas pasaulē, lai tā kļūst skaistāka.